UNIQUE Kancelářské křeslo SPINELLY, bílá/šedá

Kancelářská židle Spinelly je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým... více informací »
UNIQUE Kancelářské křeslo SPINELLY
Značka: UNIQUE
12 890 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Spinelly je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým...

Kancelářská židle Spinelly je specifická svým futuristickým designem. Je vybavená dokonalou ergonomií sezení, naprostým pohodlím a širokými možnostmi nastavení. Pětiramenná báze židle s univerzálními kolečky, je vyrobena z leštěného hliníku, stejně jako další základní prvky konstrukce. Díky tomu nabídne tato židle jak vynikající stabilitu a odolnost, tak nosnost plných 130 kg. Díky výkonnému plynovému pístu si pak můžete nastavit výšku sezení v rozsahu 10 cm. Nastavení má na starosti polohovací mechanismus… Vynikající výrobek můžete pořídit ještě tady na webu umístěný v kategorii židle do kanceláře! Získejte oblíbené výrobky ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu! Tento vyjímečný výrobce UNIQUE vám nabízí kvalitní produkty. Nové kousky každý den.

Tento akční kus UNIQUE Kancelářské křeslo SPINELLY, bílá/šedá značky UNIQUE jednoduše pořídíte nyní za akční cenu. Nyní za akční cenu 12 890 Kč.