Zahradní křeslo LUCERN — umělý ratan, více barev antracit + šedé podušky

Pohodlné zahradní křeslo LUCERN je moderního vzhledu, ideální k posezení na zahradu, terasu nebo balkón. Křeslo je vyrobeno z odolného polypropylenu... celý popis>
Zahradní křeslo LUCERN — umělý ratan
Značka: Kup Židle
3 390 Kč
Ověřit dostupnost

Pohodlné zahradní křeslo LUCERN je moderního vzhledu, ideální k posezení na zahradu, terasu nebo balkón. Křeslo je vyrobeno z odolného polypropylenu (plastu) – imitace ratanu. Výhoda je snadná údržba, odolnost vůči výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření. Součástí produktu jsou pohodlné podušky příjemných barev. Nosnost křesla je až 100 kg.
Parametry:

výška výrobku
77cm

výška výrobku (výška sedu od země)
33 cm

šířka výrobku
76 cm

hloubka výrobku
67 cm

hmotnost
11 kg

nosnost
100 kg

materiál
lisovaný plast

barva
antracit, hnědé

rozměr balení
72x70x39 cm

materiál balení
karton

polohovací
ne

Tento skvělý produkt Zahradní křeslo LUCERN — umělý ratan, více barev antracit + šedé podušky dostanete bez problémů tu v oblíbené kategorii zahrada. Najděte si další produkty ve zmiňované sekci za outletovou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další zboží od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Kup Židle dlouhodobě dodává skvělý sortiment. Však to vidíte sami!

Akční produkt Zahradní křeslo LUCERN — umělý ratan, více barev antracit + šedé podušky od této skvělé značky Kup Židle k dostání v naší nabídce ve výhodné akci. Právě nyní za 3 390 Kč.