Zahradní kulatý stůl ANTILA — kov, černá, průměr 70 cm

Menší zahradní stůl Antila s drátěnou deskou je vhodný i na menší terasy. Stůl má průměr 70 cm a výšku 72 cm. Zahradní... více informací »
Zahradní kulatý stůl ANTILA — kov
Značka: Kup Židle
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Menší zahradní stůl Antila s drátěnou deskou je vhodný i na menší terasy. Stůl má průměr 70 cm a výšku 72 cm. Zahradní...

Menší zahradní stůl Antila s drátěnou deskou je vhodný i na menší terasy. Stůl má průměr 70 cm a výšku 72 cm. Zahradní stůl je vyroben z pevného a odolného kovu a dodává se v černé barvě.
Parametry: 
Průměr stolu: 70 cm
Výška: 72 cm
Kvalitní a oblíbený produkt pořídíte také tady a teď na našich stránkách v kategorii zahrada! Vyhledejte si ještě další kousky z této známé rubriky za výhodnou cenu. Přední výrobce Kup Židle svým zákazníkům nabízí skvělý sortiment Nakupujte výhoděn u nás! To není všechno, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete další skvělé produkty značky Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Zahradní kulatý stůl ANTILA — kov, černá, průměr 70 cm od spolehlivé značky Kup Židle máte možnost nakoupit online skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 1 690 Kč.