Zahradní sestava ANVIL 1 + 2 — umělý ratan, antracit

Zahradní sestava ANVIL je z umělého ratanu. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze dvou křesel a stolku obdelníkového tvaru.... více informací »
Zahradní sestava ANVIL 1 + 2 — umělý ratan
Značka: Kup Židle
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradní sestava ANVIL je z umělého ratanu. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze dvou křesel a stolku obdelníkového tvaru....

Zahradní sestava ANVIL je z umělého ratanu. Tento zahradní nábytkový set je sestaven ze dvou křesel a stolku obdelníkového tvaru. Zahradní set nabízíme v barevné variantě antracit. Dodáváme ho včetně podušek v béžovém provedení.
Parametry stolku:
Šířka: 59 cm
Hloubka: 46 cm
Výška: 40 cm
Nosnost 60 kg
Parametry křesla:
Šířka: 60 cm
Hloubka: 58 cm
Výška: 89 cm
Nosnost 110 kg
Zlevněný produkt můžete koupit rovněž tady u nás v oblíbené kategorii zahrada! Prozkoumejte podobné kusy z této známé kategorie za výhodné peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další skvělé zboží od značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Kup Židle vám představuje prvotřídní produkty.

Tento oblíbený kus Zahradní sestava ANVIL 1 + 2 — umělý ratan, antracit pocházející od značky Kup Židle jednoduše seženete na našich stránkách teď opravdu levně! Teď v akci 2 599 Kč.