Zahradní set 1 + 3 SALEM — umělý ratan, více barev Hnědá

Souprava skvěle vynikne v moderním i retro stylu bydlení. Jedná se o elegantní set v imitaci ratanu, skládající se ze dvou křesel, gauče a stolu,... celý popis>
Zahradní set 1 + 3 SALEM — umělý ratan
Značka: Kup Židle
10 790 Kč
Ověřit dostupnost

Souprava skvěle vynikne v moderním i retro stylu bydlení. Jedná se o elegantní set v imitaci ratanu, skládající se ze dvou křesel, gauče a stolu, který navíc slouží jako úložný box. Produkt je dodáván s pohodlnými poduškami ve stylových barvách. Podušky lze sundat a prát. Lehká a stabilní konstrukce nábytku se skvěle hodí do exteriéru i interiéru. Set je velmi snadný na údržbu. Výrobek je vysoce odolný proti UV paprskům a povětrnostním vlivům.

Parametry:

výška křesla: 76cm
šířka křesla: 76cm
délka křesla: 67cm
výška lavičky: 76cm
šířka lavičky: 134cm
délka lavičky: 67cm
výška stolu: 42cm
šířka stolu: 56cm
délka stolu: 76cm
nosnost křesla: 110 kg
nosnost lavičky: 2x 110 kg
nosnost stolu: 50 kg
materiál: lisovaný plast

Zlevněný produkt Zahradní set 1 + 3 máte možnost nakoupit bez problémů tu na našem webu v rubrice zahrada! Prozkoumejte zlevněné produkty ve zmiňované sekci za parádní cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete další vybrané produkty od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Zahradní set 1 + 3 SALEM — umělý ratan, více barev Hnědá od společnosti s dlouholetou tradicí Kup Židle jde koupit tady a teď opravdu levně. Nabídky od 10 790 Kč.