Zahradní skříň DETROIT HIGH XL – černá

Akční produkt Zahradní skříň DETROIT HIGH XL - černá můžete získat právě tady na webu umístěný v rubrice zahrada. Mrkněte na podobné produkty... více informací »
Zahradní skříň DETROIT HIGH XL - černá
Značka: Kup Židle
4 790 Kč
Ověřit dostupnost
Akční produkt Zahradní skříň DETROIT HIGH XL - černá můžete získat právě tady na webu umístěný v rubrice zahrada. Mrkněte na podobné produkty...

Akční produkt Zahradní skříň DETROIT HIGH XL – černá můžete získat právě tady na webu umístěný v rubrice zahrada. Mrkněte na podobné produkty z této populární sekce za super cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Plastové skříně řady Detroit vynikají perfektním designem, snadnou sestavitelností a širokou nabídkou variant.
Detroit skříně poskytují více než základní vybavení: posunovatelné police díky systému SLO, uzamykatelnost na visací zámek, spojovatelnost skříní mezi sebou a optimální rukojeti.
– police si snadno přizpůsobíte díky bezpečnostní pojistce SLO (Security Lock Off)- vybavená pacičkami na visací zámek- 4 police s nosností 25 kg- na spodní straně polic jsou žlábky na možné vložení boxů- spojovací systém pro připojení další skříně a vytvoření pevné stěny- oproti klasické řadě Detroit na nožkách, skříně Detroit XL stojí přímo na zemi- vhodná do dílen, garáží, provozních hal, ale i na zastřešené terasy či do zahradních domků

výška výrobku
182cm

šířka výrobku
89cm

délka výrobku
54cm

hmotnost celkem
22kg

nosnost
25kg (jedna police)

materiál
plast

barva
černá

rozměr balení
81x56x45cm

materiál balení
karton

Výjimečný kousek Zahradní skříň DETROIT HIGH XL - černá od společnosti s výborným jménem Kup Židle jde pořídit zde teď za super peníze! Právě teď za cenu 4 790 Kč.