Zahradní skříň MOBY HIGH – plast, černá

Luxus je mít v zahradě všechno po ruce. S venkovní skříní Moby budete mít pohodlí na dosah a nemusíte kvůli tomu stavět... více informací »
Zahradní skříň MOBY HIGH  - plast
Značka: Kup Židle
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Luxus je mít v zahradě všechno po ruce. S venkovní skříní Moby budete mít pohodlí na dosah a nemusíte kvůli tomu stavět...

Luxus je mít v zahradě všechno po ruce. S venkovní skříní Moby budete mít pohodlí na dosah a nemusíte kvůli tomu stavět zahradní domek ani altán.
Skříň je vyrobena z kvalitního plastu, takže nemusíte řešit problémy s korozí. 
Když se k dobrým vlastnostem plastu přidá nespočet skvělých vychytávek, vzniká policová skříň MOBY – bytelná a vzhledná ochrana pro zahradnické náčiní, hadice, ale i deky a vše ostatní, co na zahradě potřebujete.
– kvalitní kovové panty zajišťují trvalou funkčnost otvírání a pevné dolehnutí dveří- police si snadno přizpůsobíte díky SLO (Security Lock Off), bezpečnostní pojistce- skříň pevně stojí na nastavitelných nohách, a tak si můžete jejich výšku přizpůsobit dle libosti- pro ještě větší stabilitu je spodek skříně opatřen pátou nohou- díky UV ochraně barva vydrží a zachová si svou intenzitu.- vybavená pacičkami na visací zámek

výška výrobku
182cm

šířka výrobku
80cm

délka výrobku
44cm

hmotnost celkem
16kg

nosnost
30kg (jedna police)

materiál
plast

barva
tmavě šedá

rozměr balení
80x24x45cm

materiál balení
karton


Kvalitní a levný výrobek máte možnost pořídit aktuálně na webu v populární rubrice zahrada. Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty z naší kategorie z pohodlí domova. Oblíbená značka Kup Židle dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží.

Výjimečný výrobek Zahradní skříň MOBY HIGH - plast, černá od známé kvalitní značky Kup Židle máte možnost pořídit v naší online nabídce za báječnou cenu. Výhodně za skvělou cenu 3 990 Kč.