Zahradní skříňka EXCELLENCE LOW XL – béžová/světle hnědá

Plastové skříně řady Excellence XL vynikají příjemným designem, snadnou sestavitelností, širokou nabídkou variant a rukojeťmi,... více informací »
Zahradní skříňka EXCELLENCE LOW XL  - béžová/světle hnědá
Značka: Kup Židle
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Plastové skříně řady Excellence XL vynikají příjemným designem, snadnou sestavitelností, širokou nabídkou variant a rukojeťmi,...

Plastové skříně řady Excellence XL vynikají příjemným designem, snadnou sestavitelností, širokou nabídkou variant a rukojeťmi, které jsou výborně přilnavé.
Můžete je zabezpečit visacím zámkem, integrovat do nich úložné boxy a díky spojovacímu systému si vytvořit celou skříňovou sestavu.
Jsou skvělým řešením do míst s rizikem záplav a navlhnutí. Skříně Excellence jednoduše vypláchnete a nemusíte se obávat rzi ani hniloby.​
Tato skříň se skvěle hodí do interiéru domu či bytu pro uložení oblečení, ložního prádla, ale i saponátů a mnohých dalších materiálů.
– posunutím polic si prostor můžete přizpůsobit svým potřebám- nenáročná na údržbu, nerezaví, nehnije- spojovací systém pro vytvoření skříňové sestavy- 2 nastavitelné police, každá unese 25 kg- praktická otvírací dvířka- madla dveří se velmi pohodlně a dobře drží- zařízeno pro používání visacího zámečku

výška výrobku
93cm

šířka výrobku
89cm

délka výrobku
54cm

hmotnost celkem
14kg

nosnost
25kg (jedna police)

materiál
plast

barva
béžová + světle hnědá

rozměr balení
95x58x31cm

materiál balení
karton


Ve slevě kousek Zahradní skříňka EXCELLENCE LOW XL – béžová/světle hnědá lze sehnat aktuálně tady u nás v oblíbené sekci zahrada. Najděte si další výrobky z této známé kategorie za výhodnou cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další prověřené produkty od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Kup Židle vám nabízí vynikající zboží.

Vynikající kousek Zahradní skříňka EXCELLENCE LOW XL - béžová/světle hnědá od našeho známého výrobce Kup Židle jde sehnat právě nyní na našich stránkách za skvělou cenu! Na našich stránkách za 2 990 Kč.