Zahradní skříňka STORE IT OUT MIDI

STORE IT OUT MIDI v novém designu 2021 je vyrobena z kvalitnějších a pevnějších materiálů, které zaručují ještě delší... více informací »
Zahradní skříňka STORE IT OUT MIDI
Značka: Kup Židle
5 090 Kč
Ověřit dostupnost
STORE IT OUT MIDI v novém designu 2021 je vyrobena z kvalitnějších a pevnějších materiálů, které zaručují ještě delší...

STORE IT OUT MIDI v novém designu 2021 je vyrobena z kvalitnějších a pevnějších materiálů, které zaručují ještě delší životnost produktu.
Úložná skříňka se vyznačuje jednoduchým a elegantním designem, struktura povrchu připomínající přírodní dřevo.
Možnost instalace vnitřní police zvyšuje funkčnost výrobku. Úložná skříň se hodí všude, kde je nutné uschovat zahradní doplňky, nářadí nebo třeba popelnice.
Robustní rám chrání uložené předměty proti vlhkosti, zatímco vysoce kvalitní plastové materiály zajistí trvanlivost výrobku po mnoho let.

výška výrobku
110cm

šířka výrobku
130cm

délka výrobku
74cm

hmotnost celkem
17,5kg

materiál
lisovaný plast

barva
béžová+hnědá

rozměr balení
133x77x22cm

materiál balení
PAP karton


Žádaný produkt Zahradní skříňka STORE IT OUT lze sehnat snadno na našem webu v populární rubrice zahrada! Nyní si můžete koupit oblíbené výrobky ve zmíněné sekci za super cenu! Tento vyjímečný výrobce Kup Židle svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní produkty. A to je teprve začátek!

Často hledaný kus Zahradní skříňka STORE IT OUT MIDI značky Kup Židle jednoduše naleznete v aktuální nabídce skutečně výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 5 090 Kč.