Zahradní souprava NOVARA set – grafit

Sedací souprava nejen na zahradu, ale i do interiérů.  Vyrobena z lisovaného plastu v imitaci umělého ratanu, set je doplněn o... více informací »
Zahradní souprava NOVARA set - grafit
Značka: Kup Židle
7 990 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací souprava nejen na zahradu, ale i do interiérů.  Vyrobena z lisovaného plastu v imitaci umělého ratanu, set je doplněn o...

Sedací souprava nejen na zahradu, ale i do interiérů. 
Vyrobena z lisovaného plastu v imitaci umělého ratanu, set je doplněn o pohodlné podušky.
Velká výhoda tohoto materiálu je snadná údržba, odolnost a dlouhá životnost.
Set se skládá ze dvou křesílek, stolku a sofa. Stolek slouží zároveň jako box a můžete do něho uskladnit například podušky setu.
obsah setu2x křeslo + 1x stolek + 1x sofavýška křesla77 cmšířka křesla64 cmdélka křesla62 cmvýška lavičky77 cmšířka lavičky128 cmdélka lavičky62 cmvýška stolu43 cmšířka stolu57 cmdélka stolu57 cmnosnost křesla110 kgnosnost lavičky110 kg/1 místo k sezenínosnost stolu50 kgmateriállisovaný plastbarvagrafit (šedé podušky)rozměr balení (počet kartonů)124x80x59 cmhmotnost celkem38 kgmateriál baleníPAP kartonhloubka sedu lavice49 cmhloubka sedu křesla50 cmvýška opěrky zad křesla i lavice40 cmvýška sedu křesla i lavičky od země39 cm

Unikátní a oblíbený produkt Zahradní souprava NOVARA set - grafit pocházející od značky Kup Židle pohodlně nakoupíte na našich stránkách teď právě za báječnou cenu! Nyní pořídíte jen za 7 990 Kč.