Zahradní stolek malý — umělý ratan, 77×57×42, antracit

Elegantní a vysoce kvalitní stolek se skvělým designem, ideální do malých prostorů nebo také na zahradu, terasu či balkón.... více informací »
Zahradní stolek malý — umělý ratan
Značka: Kup Židle
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní a vysoce kvalitní stolek se skvělým designem, ideální do malých prostorů nebo také na zahradu, terasu či balkón....

Elegantní a vysoce kvalitní stolek se skvělým designem, ideální do malých prostorů nebo také na zahradu, terasu či balkón. Zahradní stolek je k dispozici v oblébeném antracitovém provedení. Velkou výhodou je jednoduchá údržba a snadné sestavení.
Parametry produktu
Šířka: 77 cm
Hloubka: 57 cm
Výška: 42 cm
Hmotnost: 3 kg
Nosnost: 50 kg Kvalitní a žádaný produkt Zahradní stolek malý — umělý ratan, 77×57×42, antracit je k sehnání právě tady u nás ve známé sekci zahrada. Vyberte si ještě podobné produkty z této populární sekce za super cenu. Přední výrobce Kup Židle dlouhodobě poskytuje kvalitní výrobky

Zcela unikátní produkt Zahradní stolek malý — umělý ratan, 77×57×42, antracit s pečetí kvality od značky Kup Židle máte možnost pořídit na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! V akci za cenu 1 290 Kč.