Zahradní stolek malý — umělý ratan, 77×57×42, capuccino

Elegantní a vysoce kvalitní stolek se skvělým designem, ideální do malých prostorů nebo také na zahradu, terasu či balkón.... více informací »
Zahradní stolek malý — umělý ratan
Značka: Kup Židle
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní a vysoce kvalitní stolek se skvělým designem, ideální do malých prostorů nebo také na zahradu, terasu či balkón....

Elegantní a vysoce kvalitní stolek se skvělým designem, ideální do malých prostorů nebo také na zahradu, terasu či balkón. Zahradní stolek je k dispozici v oblíbeném provedení cappucino. Velkou výhodou je jednoduchá údržba a snadné sestavení.
Parametry produktu
Šířka: 77 cm
Hloubka: 57 cm
Výška: 42 cm
Hmotnost: 3 kg
Nosnost: 50 kg Hodně prodávaný produkt Zahradní stolek malý — umělý ratan, 77×57×42, capuccino je k získání rovněž tady na našich stránkách umístěný v kategorii zahrada! Nyní můžete koupit nové produkty ve zmiňované rubrice za výborné peníze! U zákazníků oblíbená značka Kup Židle vám představuje skvělý sortiment.

Tento nejprodávanější produkt Zahradní stolek malý — umělý ratan, 77×57×42, capuccino od kvalitní společnosti Kup Židle dostanete aktuálně na našich stránkách napořád výhodně! Akční cena již od 1 290 Kč.