Zahradní stolek SALMAR — umělý ratan/sklo hnědá

Luxusní zahradní stolek Salmar, který vynikne v interéru i na zahradě či balkoně. Nádherný organický design je zárukou toho, že... více informací »
Zahradní stolek SALMAR — umělý ratan/sklo hnědá
Značka: Kup Židle
2 350 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní zahradní stolek Salmar, který vynikne v interéru i na zahradě či balkoně. Nádherný organický design je zárukou toho, že...

Luxusní zahradní stolek Salmar, který vynikne v interéru i na zahradě či balkoně. Nádherný organický design je zárukou toho, že okouzlíte vaše návštěvníky a dodáte prostoru na originalitě. Kostra stolu je z umělého ratanu, deska z tvrzeného skla.
Parametry:
Rozměry (ŠxV): 49,7×47 cmUnikátní a žádaný výrobek Zahradní stolek SALMAR — umělý máte možnost pořídit právě teď tu v oblíbené rubrice zahrada. Nyní můžete najít podobné zboží z této oblíbené kategorie za internetové ceny. Věhlasná značka Kup Židle vyrábí velmi kvalitní výrobky To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na další skvělé produkty od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Zahradní stolek SALMAR — umělý ratan/sklo hnědá od společnosti Kup Židle jednoduše získáte zde skutečně levně. Ceny již od 2 350 Kč.