Zdravotní židle THERAPIA STANDI –⁠ na míru, více barev NX10/CX10 GOLD

Tento zlevněný produkt Zdravotní židle THERAPIA STANDI –⁠ na míru, více barev NX10/CX10 GOLD od výrobce se zárukou kvality Prowork snadno získáte ještě dnes v akci. Nyní pořídíte od 14 990 Kč.
Zdravotní židle THERAPIA STANDI –⁠ na míru
Značka: Prowork
14 990 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

THERAPIA STANDI je speciální a současně minimalistická zdravotní židle skandinávského typu pro aktivní dynamické sezení se správným podepřením zad.  Je vhodná pouze pro krátkodobé a často přerušované sezení při různých pracovních činnostech, např. zvýšené sezení u výškově stavitelných stolů, lékařská sedadla, ordinace, výrobní linky, sezení u strojů, recepce, pokladny atp. Česká výroba od firmy Prowork. Prodloužená záruka na 5 let.
Židle Standi nabízí efektivní ergonomické řešení všude tam, kde není dostatek místa pro plnohodnotnou zdravotní židli nebo při minimálních požadavcích na komfort. Židle Standi je určena výhradně menším až středním štíhlým postavám, nehodí se pro osoby vysoké a robustní. Pokud požadujete maximální pohodlí pro nepřerušované dlouhé sezení u počítače, popř. pokud máte nějaké bolestivé projevy při sezení, vyberte si některý z vyšších modelů Therapia, doporučujeme BODY+ nebo ENERGY+.
– STANDARDNÍ varianty nabízíme s černou barvou kovu– MEDIC varianty nabízíme s chromovou barvou kovu
Potahy 
Hlavním potahem židle je matná neklouzavá vinylová kůže (NX) a vedlejším matná neklouzavá umělá kůže (CX). Barevné kombinace nelze měnit.
Velikosti