židle DXRACER OH/WY0/N


9 949 Kč

Značka/Výrobce:
Zlevněný produkt židle DXRACER OH/WY0/N od známé značky MERCURY STAR jednoduše můžete pořídit u nás teď skutečně výhodně! Ceny již od 9 949 Kč

Popis produktu

Židle, která se stala díky svému neotřelému sportovnímu designu pojmem ve světě youtuberů, profesionálních hráčů počítačových her i teenagerů a manažerů. DXRACER Wide OH/WY0/N je herní křeslo s precizním čalouněním a ergonomicky tvarovaným opěrákem v designu sportovních vozů, které je navrženo přesně pro potřeby nejnáročnějších PC hráčů. Bederní polštářek a polštářek pod hlavu ceně. Doživotní záruka na ocelovou konstrukci. Pro uživatele s postavou až 190 cm. Nosnost 150 kg.
Hlavní výhody herní židle DXRACER Wide OH/WY0/N

Silný vnitřní ocelový rám, který slouží jako pevná základna pro celou židli
Vysoký opěrák pro opěru celých zad a podporu správného držení páteře
Pevný pětiramenný kovový kříž s plastovými krytkami zajištující dokonalou stabilitu
Mechanismus tilt pro nastavení sklonu opěradla až do úhlu 135 stupňů s možností houpání židle v jakékoliv poloze opěradla
Nastavení tuhosti mechaniky dle hmotnosti uživatele
Kvalitní plynový píst dovážený z Německa, splňující mezinárodní standarty SGS
Univerzální polyuretanová kolečka pro všechny podlahy, která jsou pevná, tichá a bezpečná
3D područky s měkkým povrchem
Bederní polštářek pro maximální pohodlí a ergonomickou podporu páteře
Potah z kvalitní PU kůže
Nosnost 150 kg

Kromě originálního provedení nabízí herní židle OH/WY0/N skvělou ergonomii sezení a maximální komfort, což se příznivě podepíše na vašich herních výsledcích i práci na PC. Nastavitelnost područek a výšky sedáku vám dají možnost si židli přizpůsobit podle vašich požadavků. Nastavení sklonu opěradla a mechanika s odemykáním a zamykáním houpání židle vám zase umožní případný odpočinek.
DXRACER je herní židle, po níž touží malí i velcí. A která má své místo také mezi profesionály. Ani klik myší bez ní nedají hráči z týmů SK Telecom T1, Ninjas in Pyjamas, CLG, NaVi či Faze Clan. Židle DX Racer jsou navíc tradiční součástí populárních turnajů LCK, UMG, MLG nebo 4Games. Sedí na ní také hráči na republikovém šampionátu.